Klantcase
ANVA 4/5

Licent gebruikt eBlinqx CRM: 'Een betere klantreis door heldere workflows'

3
July
2025
‘Wat ik zelf heel gaaf vind is dat je de klanten echt veel beter mee kunt nemen en je medewerkers een workflow kunt bieden die zorgt voor een betere klantreis. En integratie met ANVA scheelt dubbele invoer, het is een naadloos pakket,’ aldus Marco Kok, verantwoordelijk voor CRM bij Licent.

Waar Licent voorheen een volmachtbedrijf was met een twintigtal aangesloten zelfstandige kantoren vormen deze sinds maart 2023 samen één bedrijf met (inmiddels) 41 vestigingen. Dat brengt natuurlijk de nodige uitdagingen met zich mee! Voor een eenduidige manier van werken maakt Licent daarom sinds oktober vorig jaar gebruik van eBlinqx CRM, een samenwerking tussen Blinqx en ANVA. En combineren ze proactief en professioneel klantbeheer met slimme automatisering.

Over eBlinqx CRM

eBlinqx CRM zorgt voor een compleet klantbeeld en voegt aan ANVA krachtige CRM-functionaliteit toe met alle innovatieve voordelen van AI, zoals bijvoorbeeld slimme formulieren, op maat gemaakte workflows, automatische gesprekverslaglegging en -verwerking. Wil je er meer over weten? Kijk dan op onze partner pagina.

eBlinqx CRM
Meer weten?
Neem contact met ons op
Neem contact op met
Afdeling
Sales