Het ecosysteem dat wij rondom onze eigen softwareoplossing hebben neergezet blijft zich continu ontwikkelen. Inmiddels maken een groot aantal klanten gebruik van onze partneroplossingen en ondervinden zij dagelijks de toegevoegde waarde hiervan. Een aantal samenwerkingen tussen partner en klant lichten we graag uit. Hieronder lees je over WeGroup en Fidus.
“Onder de vele Fidus vestigingen die er in de afgelopen jaren bij zijn gekomen ontbrak er één werkwijze om een zakelijke risicoscan af te nemen. Daarom maken wij sinds kort gebruik van de bedrijfsrisicoscan van WeGroup. Zij bieden ons een digitaal platform waarmee we de verscheidenheid in adviseren en de problematiek rondom periodiek risicobeheer kunnen borgen. Het vastleggen van deze inventarisatie is vanuit de zorgplicht noodzakelijk en ook nodig voor het geven van goed financieel advies. De WeGroup bedrijfsrisicoscan helpt ons aan een uniforme en goede inventarisatie en vastlegging, die uiteindelijk ook weer leidt tot cross-sell en upsell resultaten. Alleen al de testfase van de bedrijfsrisicoscan leverde mooie resultaten op. Bovendien ervaren we dat WeGroup en ANVA onze wensen, aanvullingen en aanpassingen snel realiseren. Zo wordt weer bewezen dat je samen toch echt tot de beste oplossingen komt.”
Marco Valkhof, Fidus vestigingsmanager Drechtsteden
“Sinds het najaar van 2022 zijn wij actief op de Nederlandse markt en direct gestart met een partnership met ANVA. Dit helpt ons om in contact te komen met potentiële klanten en mede-partners, zoals bijvoorbeeld AWI. Als onze klanten onze producten gebruiken, willen we dat zo efficiënt mogelijk inrichten. De nauwe connectie met ANVA zorgt ervoor dat we op zowel technisch- als ontwikkelvlak snel kunnen schakelen. Het DNA van ANVA komt sterk overeen met dat van WeGroup. We geloven allebei dat de verzekeringssector nog ruimschoots kan innoveren en digitaliseren. Daarbij is het voor ons, samen met ANVA, belangrijk om te blijven verbeteren. We kijken kritisch naar eventuele uitbreiding en benutten elkaars expertise. Het meest unieke vind ik dat WeGroup sinds de start van ons partnership actief wordt uitgedragen door ANVA medewerkers. Dat straalt vertrouwen uit en geeft een prachtige kwaliteitsstempel aan onze software.”
Arvid de Coster, CEO en co-founder van WeGroup
Meer weten over onze partners? Lees het hier!