ANVA's klantdomein aan zet tijdens Klantcontact Quiz

Verhalen uit het klantdomein Binnen het klantdomein zijn we altijd op zoek naar uitdagingen en verbeteringen. Soms zijn dingen ook goed zoals ze zijn en moeten we dat vooral voortzetten. Dat geldt bijvoorbeeld voor onze deelname aan de Klantcontact Quiz. Ruim een week geleden deden we daarom weer mee aan de 2023 editie.

Vorig jaar hebben we voor het eerst meegedaan met Customer Support aan de Klantcontact Quiz. Samen met ruim 60 bedrijven hebben we toen op het online platform onze kennis getest. Met ons team zijn we destijds 15e geworden en daar zijn we nog steeds trots op. Dit jaar hebben we het hele klantdomein uitgenodigd om mee te doen, mét effect. Niet alleen Customer Support, maar ook consultants en collega’s van Marketing en Sales deden mee. Op het platform heeft iedereen voor zichzelf een avatar gemaakt en zijn we begonnen met oefenen. Dit jaar konden we elkaar ook uitdagen en kleine battles spelen. Zo ontstond er energie en verbinding tussen de teams binnen ons klantdomein.

Mee doen is belangrijker dan winnen

Op 28 september vond de quiz plaats en op 29 september stonden we vol verwachting bij de award-uitrijking. Natuurlijk leek het ons heel leuk als we ons behaalde succes van vorig jaar zouden overtreffen, maar dat was niet het doel. Werkgeluk vinden we binnen ANVA namelijk heel belangrijk. We meten het wekelijks bij al onze medewerkers en ons team F.I.E.S.T.A. (wat staat voor Fun Is Essential, So Take A break) zorgt iedere maand voor een leuke activiteit voor alle collega’s. Meedoen met een initiatief als de Klantcontact Quiz sluit hier heel mooi bij aan.

Een andere reden is dat wij, net als vele andere bedrijven, doorgaand op zoek zijn naar nieuwe collega’s. We geloven erin dat onze deelname aan de Klantcontact Quiz een mooie promotie is voor ons bedrijf richting de arbeidsmarkt. Het onderscheidt ons van anderen ten opzichte van salaris en arbeidsvoorwaarden.

Werkplezier

Genoeg redenen dus om ook in 2023 weer mee te doen, elkaar uit te dagen, te strijden en vooral heel veel plezier te maken. Met een team van 13 collega’s zijn we de quiz gestart. Onze winnaar is Niels Stoof, op de voet gevolgd door Theo Kreuning. Persoonlijk vond ik het erg leuk om te zien dat onze consultants als nieuwe deelnemers goed wisten te scoren. In totaal deden er dit jaar 1.300 deelnemers mee, vier van mijn ANVA collega’s bereikten een plek tussen de eerste 500.

Ook dit jaar dus geen podiumplekken, maar wél trots dat we weer mee hebben gedaan. De quiz was pittiger dan vorig jaar en we er hebben minder tijd voor vrijgemaakt. Mijn leerschool voor volgend jaar? “Maak er weer meer een evenement van, zorg dat iedereen er de tijd voor heeft en dat het nog meer leeft!”. Wie weet wat dat ons brengen mag! 😉

Meer nieuws en blogs

Nieuws 27 november 2023

ANVA’s conversieteam lanceert nieuwe conversiestraat

Overnames zijn inmiddels gemeengoed in de verzekeringsbranche. Zolang kantoren elkaar over blijven nemen, moeten portefeuilles worden samengevoegd en geconverteerd. De...

Nieuws 27 november 2023

Een veranderende wereld vraagt om doorontwikkeling

De consolidatie van de intermediaire sector speelt een belangrijke rol bij onze doorontwikkeling. En is dat niet het enige waar...

Magazines 27 november 2023

ANVA magazine november 2023

Doorontwikkeling: op naar de volgende stap Het nieuwe ANVA-magazine staat voor je klaar! Dit keer staat het magazine volledig in het teken van doorontwikkeling. De consolidatie...

Blog 22 november 2023

Iedere klant binnen vier maanden over op de laatste release

Verhalen uit het klantdomein We naderen het einde van 2023 en zien 2024 alweer snel dichterbij komen. Daarmee belanden we in de periode van...

Meer nieuws en blogs

Nieuws 27 november 2023

ANVA’s conversieteam lanceert nieuwe conversiestraat

Overnames zijn inmiddels gemeengoed in de verzekeringsbranche. Zolang kantoren elkaar over blijven nemen, moeten portefeuilles worden samengevoegd en geconverteerd. De...

Nieuws 27 november 2023

Een veranderende wereld vraagt om doorontwikkeling

De consolidatie van de intermediaire sector speelt een belangrijke rol bij onze doorontwikkeling. En is dat niet het enige waar...

Magazines 27 november 2023

ANVA magazine november 2023

Doorontwikkeling: op naar de volgende stap Het nieuwe ANVA-magazine staat voor je klaar! Dit keer staat het magazine volledig in het teken van doorontwikkeling. De consolidatie...

Blog 22 november 2023

Iedere klant binnen vier maanden over op de laatste release

Verhalen uit het klantdomein We naderen het einde van 2023 en zien 2024 alweer snel dichterbij komen. Daarmee belanden we in de periode van...

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte van de laatste nieuwtjes en schrijf je in voor de ANVA nieuwsbrief